کد خبر: 5959
تاریخ انتشار: 7/آذر/1397 - ساعت : ۱۷:۳۷

بازرس کل استان: درصد بهره مندی بالای گازرسانی در استان از برکات نظام اسلامی است

بازرس کل استان: درصد بهره مندی بالای گازرسانی در استان از برکات نظام اسلامی است

سیف الله مسرور بازرس کل استان گیلان روز سه شنبه 6 آذرماه با حضور در شرکت گاز با حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان دیدار کرد.

به گزارش خط قرمز – در این جلسه مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ضمن عرض خير مقدم به ميهمانان گزارشی از وضعیت گازرسانی در استان ارائه نمود.

سپس بازرس کل استان ضمن تقدیر از عملکرد خوب شرکت گاز در زمينه گازرسانی به اقصی نقاط استان، گاز را یک نعمت الهی دانست که نظام اسلامی توانسته به عموم مردم ارائه نماید.

وی با اشاره به درصد بهره مندی بالای گازرسانی در استان در مقایسه با متوسط كشوري ابراز امیدواری کرد با رفع مشکلات اقتصادی و تحریم های ظالمانه انشاءالله بتوانیم از نعمت گاز استفاده بهتری بویژه در حوزه صادرات نماييم.

به گزارش خط قرمز مسرور شرکت گاز استان را یکی شرکتهای خوب در میان دستگاههای اجرایی استان برشمرد و اقدامات کیفی این شرکت گاز در زمينه هاي قرائت از راه دور ایستگاه ها، مرکز امداد مکانیزه و پایش شکایات مشترکین را مثبت ارزیابی نمود و ابراز امیدواری کرد تا سایر نهاد ها و سازمان ها نیز به منظور سهولت در اجرای امور و افزایش رضایتمندی مشترکین اقدامات مشابهی را انجام دهند.

بازرس کل استان گیلان در پايان با اشاره به شروع فصل سرما گفت: بارش برف باید مایه آسایش باشد و لازمه اين كار آمادگي همه دستگاه هاي خدمات رسان از جمله شرکت گاز است كه البته در سالهای گذشته عملكرد شرکت گاز استان در اين زمينه نيز ستودني بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *