کد خبر: 4895
تاریخ انتشار: 22/آبان/1397 - ساعت : ۲۲:۴۳

بازدید مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و مدیران اداره کل از مجتمع فولاد گیلان

بازدید مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و مدیران اداره کل از مجتمع فولاد گیلان

به گزارش خط قرمز ، روزیکشنبه مورخ 97/8/20 عباس علیزاده مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به همراه حسن اسماعیل زاده مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی، فرشید تحویلداری مدیر تعاون ، حجت پهلوان یلی مدیر امور اجتماعی و عبدا… سلمان‌نژاد مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل از مجتمع فولاد گیلان بازدید نمودند.

شایان ذکر است ؛ مجتمع فولاد گیلان یکی از واحدهای صنعتی تولیدی بزرگ با بیش از 1000 پرسنل در سطح کشور میباشد.

عباس علیزاده در جمع مدیران گفت: بدون هیچ گونه تملق و تعارفات بر خود واجب میدانستم از این واحد صنعتی دیدن نمایم ؛ من و همکارانم در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در تلاشیم تا در وهله اول در حفظ و رفع مشکلات اشتغال موجود استان بکوشیم و در گام بعدی مسیر را برای ایجاد اشتغال جدید هموار سازیم.

علیزاده تاکید کرد حضور ما در واحدهای تولیدی از اولویتهای ما میباشد ؛ دیدگاه من و تمام کارکنان مجموعه تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به شما تلاشگران عرصه صنعت ، تولید و اشتغال حمایتی است ؛ آمدیم بگوییم در کنارتان هستیم نه مقابلتان و به اندازه توان و بضاعت خود در جهت رفع موانع و مشکلات شما عزیزان گام بر میداریم ؛امیدوارم خداوند تبارک و تعالی توفیق انجام این تکلیف سنگین را به ما عنایت کند.

لازم به ذکر است در این بازدید سه ساعته علیزاده و هیات همراه به اتفاق مدیران شرکت از بخشهای مختلف این واحد صنعتی مهم به منظور بررسی و شناخت بهتر ‌مشکلات و رفع موانع دیدن کردند و ضمن شنیدن پیشنهادات مدیران این واحد تولیدی نقطه نظرات خود را در جهت بهبود وضعیت تولید و رفاه کارکنان مجموعه ابراز داشتند. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *