کد خبر: 7593
تاریخ انتشار: 28/آذر/1397 - ساعت : ۱۰:۳۰

بازدید رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور از طرح بزرگ جوادالائمه رشت+تصاویر

بازدید رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور از طرح بزرگ جوادالائمه رشت+تصاویر

سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور صبح امروز از اجرای طرح بزرگ فرهنگی، سازندگی جوادالائمه در حاشیه شهر رشت بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های محرومیت زدائی قرار گرفت.

به گزارش خط قرمز ، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور از اجرای طرح بزرگ فرهنگی، سازندگی جوادالائمه در حاشیه شهر رشت بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های محرومیت زدائی قرار گرفت.

در این دیدار حجت الاسلام یوسفی مسئول کانون فرهنگی راهیان غدیر و مدیر اجرایی این طرح ضمن بیان خیر مقدم به رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور و سایر مهمانان گزارشی کوتاه از طرح بزرگ جوادالائمه ارائه کرد.
حجت الاسلام و المسلمین یوسفی گفت:طرح جواد الائمه در منطقه معلولین حدود دو سال است که جدی گرفته شده است و مجموعه های فرهنگی از جمله کانون راهیان غدیر مشغول فعالیت می باشند که برای فعالیت فرهنگی یک شورای مرکزی از معتمدین محلی تشکیل شد و در سال ۹۷ با حمایت هایی که از سوی سپاه شد و با همکاری برخی از مسئولین خصوصا شرکت آب و فاضلاب بحث های زیرساختی انجام گشت و برای ۵۰۰ خانوار آب شهری مهیا شد و فاضلاب حدود ۱۰۰۰ خانوار نیز آماده شده است.

وی با اشاره به آسیب های این منطقه افزود: در این منطقه حدود ۲۰ هزار نفر جمعیت داریم که حدود ۲ درصد از این جمعیت متاسفانه اعتیاد دارند که در این رابطه کارگاه های آموزشی مختلف برای رفع آسیب از ابتدای سال برگزار شده است خصوصا بر روی قشر جوان و نوجوان چرا که متاسفانه نزدیک ۵۵ درصد خانواده ها درگیر معضل اعتیاد هستند و البته با همکاری سپاه و نهادهای ذیربط از پخش مواد مخدر با فعالیت های اطلاعتی و سلبی جلوگیری به عمل آمده است.
یوسفی در پایان افزود:ما در حد توان با همکاری پایگاه های بسیج، هیئت های مذهبی و مسجدی که فعال شده است در حال فعالیت هستیم و انصافا مجموعه سپاه و بسیج استان از همه ظرفیت خود برای پشتیبانی این طرح استفاده کرده اند و امیدواریم با حمایت ویژه رئیس سازمان بسیج کشور ان شاالله بتوانیم ثمره این حمایت ها را در بازدید سال آینده شما از این طرح بزرگ مشاهده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *