کد خبر: 6256
تاریخ انتشار: 11/آذر/1397 - ساعت : ۲۰:۳۵

امیر حسین علوی خبر داد:ثبت بناهای تاریخی جدید در شهر رشت

امیر حسین علوی خبر داد:ثبت بناهای تاریخی جدید در شهر رشت

یادمان از انقلاب مشروطه تا نهضت جنگل به مناسبت سالروز شهادت میرزاکوچک خان جنگلی در عمارت میرزا کوچک خان برگزار شد.

به گزارش خط قرمز ، امیر حسین علوی با توجه به ضرورت اهمیت به فعالیتهای فرهنگی در این شهر تصریح کرد: احیای فرهنگ غنی این شهر وظیفه همگانی است. اما باید اذعان داشت که خاطرات مهندس شگفت بسیار دل انگیز بود و در زمان مدیریت وی در مسند شهرداری رشت شاهد اتفاقات خوبی در حوزه میراث بوده ایم.
وی افزود: اگر ما میخواهیم در این استان کارهای بزرگ در زمینه احیای فرهنگ انجام دهیم باید تمام تلاش خود را به کار بسته و از تمامی ظرفیت های فرهنگی و اجتماعی به نحو مطلوب بهره ببریم.
ناامیدی مردم از مدیریت شهری و وضعیت شهر بسیار دردآور است
رئیس شورای اسلامی شهر رشت ناامیدی مردم از مدیریت شهری و وضعیت شهررا بسیار درد آور خواند و گفت: بنده به عنوان کوچک ترین عضور شورای اسلامی شهر گواهی میدهم که تک تک اعضای شورای این شهر تک تک دقایق خود را صرف انجام بهترین کارها می کنند. اما متاسفانه با وجود محدودیت های موجود بیشتر باید از خود بگذریم و سعی در جذب اعتماد مردم داشته باشیم.
امیرحسین علوی از ثبت چندین بنای تاریخی دیگر در شهر رشت خبر داد و تصریح کرد: امروز مجموعه مدیریت شهری رشت شاهد سخت ترین دوران و مقطع زمانی مدیریت شهری است، اما با این وجود تمامی اعضای شورای اسلامی شهر رشت سعی در ارائه بهترین خدمات هستند.
به گزارش خط قرمز ، این مراسم با رونمایی از گزیده اسناد و تصاویر منحصر به فرد تاریخی و بازگشایی یک نامه تاریخی مربوط به صد سال قبل از مجموعه حسن اکبری همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *