کد خبر: 2873
تاریخ انتشار: 26/مهر/1397 - ساعت : ۰۸:۵۲

افتتاح آشیانه بالگرد هلال احمر گیلان در دهه فجر

افتتاح آشیانه بالگرد هلال احمر گیلان در دهه فجر

آشیانه بالگرد هلال احمر گیلان دهه فجر افتتاح می‌شود.

رییس جمعیت هلال احمر کشور گفت: آشیانه بالگرد هلال احمر گیلان در مرکز آموزش‌های تخصصی امداد و نجات چاف لنگرود همزمان با دهه فجر افتتاح می‌شود.

به گزارش خط قرمز ، علی‌اصغر پیوندی،  در بازدید از مرکز آموزش‌های تخصصی امداد و نجات چاف لنگرود و روند پیشرفت ساخت آشیانه بالگرد گفت: در چهلمین سال پیروزی انقلاب، پروژه‌های مهمی در سطح کشور افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه باید به شکل ملی به گیلان نگاه شود، تصریح کرد: امداد هوایی یکی از کارهای مهم و استراتژیک برای کل کشور است و مرکز آموزش‌های تخصصی امداد و نجات چاف لنگرود به لحاظ موقعیت جغرافیایی و پهناور بودن آن یک مرکز مهم محسوب می‌شود.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور با بیان اینکه این آشیانه بالگرد هلال احمر گیلان در دهه فجر امسال با کمک جمعیت هلال احمر و استان افتتاح خواهد شد، افزود: این آشیانه به لحاظ وسعت و قابلیت‌های آن یک آشیانه مهم در استان گیلان و مازندران محسوب می‌شود و تاکنون ۸۵ درصد آشیانه تکمیل شده و نیازمند بیش از یک و نیم میلیارد تومان اعتبار است.

به گزارش خط قرمز ،پیوندی ادامه داد: این مرکز با توجه به موقعیت و قابلیت‌هایی که دارد به عنوان مرکز آموزش‌های تخصصی کاملی برای استان مجاور و حتی کل کشور با مشارکت با بخش خصوصی و جمعیت هلال احمر طراحی می‌شود.

پیوندی خاطرنشان کرد: طراحی انبارهای امدادی و تمرکز در یک مکان و جلوگیری از اتلاف هزینه از مهمترین اهداف مرکز آموزشی چاف لنگرود است.

به گزارش خط قرمز ، در حاشیه این بازدید ۱۴ خودروی امدادی با اعتبار یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان با حضور رئیس جمعیت هلال احمر کشور رونمایی شد‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *