کد خبر: 2893
تاریخ انتشار: 26/مهر/1397 - ساعت : ۱۷:۴۶

اعلام آمادگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای خدمت رسانی به زائران خارجی اربعین

اعلام آمادگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای خدمت رسانی به زائران خارجی اربعین

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جلسه هماهنگی استانی ستاد اربعین حسینی در آستارا از آمادگی کامل نیروهای بهداشت و درمان استان جهت خدمت رسانی به زائران خارجی خبر داد.


به گزارش خط قرمز  دکتر علی داودی- معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جلسه استانی ستاد اربعین حسینی که در آستارا تشکیل شد، گفت: تیم های بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از زمان ورود زائران خارجی از مرز زمینی آستارا به کشور، توانسته اند به 280 نفر از مجموع 1100 زائری که تاکنون به استان وارد شده اند، خدمات پزشکی ارایه دهند.

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، تصریح کرد: برای این که زائران خارجی با سلامت و بدون دغدغه خاطر به سفر زیارتی خود ادامه دهند، نیازمند همراهی و مشارکت سایر نهاد ها و سازمان ها می باشیم.
دکتر داودی با اشاره به استقرار آمبولانس های فوریت پزشکی شهرستان در محل برپایی موکب های زائران خارجی، اظهار داشت: بیمارستان شهید بهشتی آستارا و تمامی مراکز بهداشتی درمانی این شهرستان در آمادگی کامل به سر می برند تا در صورت نیاز زائران به خدمات درمانی به آن ها خدمات ارایه کنند.

وی ادامه داد: از تمام ظرفیت های دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی استفاده خواهد شد و در این خصوص بازرسی های بهداشت محیطی نیز در شهرستان های مرزی تشدید شده است.
گفتنی است: قبل از برگزاری جلسه ستاد اربعین، دکتر داودی با حضور در پایانه مرزی آستارا و محل استقرار موکب های زائران در امزادگان آستارا وضعیت خدمات رسانی به آن ها را بررسی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *