کد خبر: 8768
تاریخ انتشار: 14/دی/1397 - ساعت : ۲۰:۳۰

استاندار گیلان با خانواده شهدای هدایت پناه و زمانی در فومن دیدار کرد

استاندار گیلان با خانواده شهدای هدایت پناه و زمانی در فومن دیدار کرد

‍ حضور فرماندار فومن، استاندار گیلان و نماینده شهرستان های فومن و شفت در منزل شهدای هدایت پناه و زمانی

?به گزاش خطرقرمز _محمود قاسم نژاد فرماندار شهرستان فومن به همراه دکتر مصطفی سالاری استاندار گیلان و حجت الاسلام افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شوراسی اسلامی با حضور در منزل شهدای هدایت پناه و زمانی، با خانواده های این شهدای بزرگوار دیدار کردند.

?در این دیدار، فرماندار فومن با اشاره به جایگاه والای شهدا و با تقدیر از ایثار و از خودگذشتگی ایشان برای دفاع از وطن در برابر دشمن بعثی، پیگیری مسائل و مشکلات خانواده های معزز این شهدای گرانقدر را وظیفه مسئولین دانست.

?دکتر سالاری استاندار گیلان نیز در این دیدار اظهار کرد: باید با الگوبرداری از خصلت شهدا و ایثارگران، از منافع شخصی به نفع مصالح جامعه چشم پوشی کرد.

? استاندار در این دیدار، حضور در جمع خانواده معظم شهدا و ایثارگران را به دلیل پاسداشت ارزش والای آنان خواند و افزود: علی رغم مشکلات موجود، خانواده معظم شهدا هیچ توقعی از مسئولان نظام ندارند و این عزیزان با صبر و استقامت همواره در کنار مسئولان بوده اند و حافظان ارزش های انقلاب اسلامی ایران هستند.

?سالاری با اشاره به جایگاه والای کسانی که چند تن از اعضای خانواده خود را در راه اعتقادات و باورهای انقلابی از دست داده اند، اظهار داشت: فرهنگ این خانواده ها از خود گذشتگی است و تمامی افراد جامعه مسئولیت سنگینی در قبال خانواده این عزیزان دارند.

? دکتر سالاری به همراه فرماندار و نماینده شهرستان فومن و سایر مسئولان، با حضور در مزار شهدای شهرستان فومن و با نثار فاتحه و گل، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *