کد خبر: 63256
تاریخ انتشار: 29/آبان/1402 - ساعت : 21:11

ادای احترام رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به شهدای مدافع سلامت

ادای احترام رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به شهدای مدافع سلامت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراه جمعی از پرستاران با حضور در گلزار شهدای مدافع سلامت به مقام شامخ شهدا به‌ویژه شهدای پرستار، ادای احترام کرد.

دکتر محمدتقی آشوبی – رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراه جمعی از پرستران صبح امروز به مناسبت هفته پرستار با حضور در آرامستان شهر رشت، به مقام شامخ شهدای سلامت به‌ویژه شهدای پرستار ادای احترام کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در آیین تکریم شهدای مدافع سلامت رشت، ضمن قرائت فاتحه و گباران مزار شهدا، یاد و خاطره شهدای خدمت عرصه سلامت را گرامی داشت و بر تداوم راه خالقان ایثار و شهادت، تأکید کرد.
دکتر آشوبی در جمع پرستاران حاضر در گلزار شهدای مدافع سلامت آرامستان رشت با اشاره به استقامت و صبر کادر درمان به‌ویژه پرستاران در بحران کرونا، اظهار کرد: کادر درمان به‌ویژه پرستاران در حالیکه بسیاری از حتی حاضر نبودند از مقابل مراکز درمانی عبور کنند، پای سلامت مردم ایستادند و تعدادی نیز در این مسیر، شهید شدند و جان باختند.
وی بر ضرورت تکریم و یاد خاطره شهدای مدافع سلامت تأکید کرد و گفت: گرچه کمبودها و ناملایماتی در مسیر خدمت به مردم در عرصه سلامت وجود دارد اما تا پای جان درراهی که شهدا برای ما ترسیم کرده‌اند، خواهیم ماند.
به گزارش گیل وبدا، دانشگاه علوم پزشکی گیلان در دوران کرونا دست‌کم، 40 شهید و جان‌باخته تقدیم کرده است.

برچسب ها : مدافع سلامت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *