کد خبر: 8546
تاریخ انتشار: 10/دی/1397 - ساعت : ۲۱:۲۴

اجرای پروژه خط انتقال آب از پل شهدای گمنام به سبزه میدان در راستای تقویت فشار شبکه توزیع آب شهر رشت انجام شد

اجرای پروژه خط انتقال آب از پل شهدای گمنام به سبزه میدان در راستای تقویت فشار شبکه توزیع آب شهر رشت انجام شد

به گزارش خط قرمز معاون مهندسی و توسعه این شرکت آب و فاضلاب شهری استان گیلان  از اجرای پروژه خط انتقال آب از پل شهدای گمنام به سبزه میدان با هدف تقویت فشار شبکه توزیع آب برخی از مناطق شهر رشت خبر داد.

علیرضا غیاثی معاون مهندسی و توسعه آبفای گیلان با اعلام این خبر بیان داشت: پروژه خط انتقال آب از پل شهدای گمنام به سبزه میدان با هدف تقویت فشار آب و ارتقاء کمی و کیفی آب مناطق رشتیان ، دانای علی ، نقره دشت ، سردار جنگل ، بلوار معلم ، سبزه میدان و قسمتی از منطقه خیابان لاکانی از خردادماه آغاز شده است.

معاون مهندسی و توسعه آب و فاضلاب شهری گیلان بودجه اعتباری پروژه فوق را 15 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: در راستای اجرای پروژه خط انتقال آب از پل شهدای گمنام به سبزه میدان باید 2000 متر لوله گذاری انجام پذیرد که تاکنون 1400 متر لوله گذاری انجام شد.

وی افزود: اجرا و بهره برداری به موقع این پروژه بزرگ مستلزم همکاری همه جانبه تعدادی از دستگاهها، سازمانها و نهادهای استان است که در صورت تعامل و همکاری در طول اجرای پروژه ، در ایام مبارک دهه فجر شاهد افتتاح و بهره برداری از آن خواهیم بود.

به گزارش خط قرمز – علیرضا غیاثی پروژه خط انتقال آب از پل شهدای گمنام به میدان شهید قلی پور را از دیگر پروژه های شاخص شرکت آب و فاضلاب شهری استان معرفی و تصریح کرد: این پروژه نیز با هدف تقویت فشار آب از مخزن هوایی حمیدیان به سمت چمارسرا حدود 3500 متر لوله گذاری و با اعتباری حدود 35 میلیارد ریال تعریف شده است در حال حاضر حدود 1000 متر اجرا شده است و در صورت اتمام ، مناطق استقامت، حمیدیان به سمت چمارسرا و سپس علی آباد، کل منطقه فاز جدید بلوار معلم و مسجد هاشمی را تحت پوشش قرار می دهد و منجر به افزایش فشار و توزیع مناسب آب در مناطق مورد نظر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *