کد خبر: 1881
تاریخ انتشار: 17/مهر/1397 - ساعت : ۱۳:۱۹

اجرای طرح یک وعده غذای گرم برای کودکان کم بضاعت گیلانی

اجرای طرح یک وعده غذای گرم برای کودکان کم بضاعت گیلانی

مدیر کل بهزیستی گیلان از اجرای طرح یک وعده غذای گرم برای کودکان کم بضاعت خبرداد .

به گزارش خط قرمز , دکترمحمد رضا پارسی از یک وعده غذای گرم برای کودکان کم بضاعت خبرداد و گفت : به جهت حمایت از کودکانی که خانواده کم بضاعت دارند یک وعده غذای گرم برای 2 هزارو 484 کودکی که درروستا مهد و مهدهای حاشیه شهر استان گیلان هستند از 15 مهرماه تا پایان سال جاری بهره مند می شوند که اعتبار لازم برای اجرای یک وعده غذای گرم برای کودکان کم بضاعت 650 میلیون تومان است و سرانه هر وعده غذای گرم  2200 تومان می باشد .
وی با تبریک هفته جهانی کودک (14 تا 20 مهرماه با شعار آینده را باید ساخت) اضافه کرد: در زمان حاضر، 13 هزار و 679 کودک در 508 مهدکودک در گیلان نگهداری می شوند که 360 مهدکودک شهری،127 روستا مهد و 21 مهدحاشیه شهر و کم برخوردار می باشند.
پارسی با بیان اینکه بهزیستی برای کودکان خانواده های دهک های پایین و دارای نیازهای ویژه کمک هزینه شهریه در نظر گرفته ، اظهار داشت: یک هزار و 115 کودک نیز از این کمک هزینه شهریه برخوردارند.
مدیرکل بهزیستی استان گیلان خاطر نشان کرد: در مجموع بیش از 22 هزار کودک شامل کودکان در مهدهای کودک، کودکان بی سرپرست و بدسرپرست، کودکان بانوان سرپرست خانواده و غیره از خدمات بهزیستی بهره مند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *