کد خبر: 9054
تاریخ انتشار: 18/دی/1397 - ساعت : ۱۵:۳۴

اجرای طرح ملی بررسی الگوی مصرف غذایی و وضعیت تغذیه ای خانوارها در گیلان

اجرای طرح ملی بررسی الگوی مصرف غذایی و وضعیت تغذیه ای خانوارها در گیلان

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از ” اجرای طرح ملی بررسی الگوی مصرف غذایی و وضعیت تغذیه ای خانوارها در گیلان ” همزمان با کشور در نیمه دوم دی ماه سال جاری خبر داد.

ریس دانشگاه علوم پزشکی اظهار داشت: مرحله اول برنامه ملی بررسی الگوی مصرف غذایی و وضعیت تغذیه ای خانوارهای گیلان، هم زمان با سراسر کشور از نیمه دوم دی ماه تا پایان بهمن ماه سال جاری توسط معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان اجرا می شود.

دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک یادآور شد: طی این برنامه اطلاعات مربوط به الگوی غذایی در دو فصل غیر متوالی در مناطق روستایی، شهری و حاشیه های شهری استان گیلان، با روش یکسان و توسط کارشناسان شاغل در حوزه معاونت بهداشتی و از طریق مراجعه حضوری به درب منازل شهروندان و مصاحبه مستقیم باخانوار جمع آوری می شود.

وی با اشاره به اهمیت موضوع و حفظ امنیت پرسشگران و پیشگیری از سوء استفاده احتمالی توسط سایر افراد، همکاری بیش از پیش نیروهای انتظامی و امنیتی، فرمانداری ها و رسانه ها را خواستار شد.

رییس دانشگاه در پایان با بیان این که پرسشگران این طرح با کارت شناسایی و ابلاغ اجرایی طرح مذکور به درب منازل مراجعه خواهند کرد، ابراز امیدواری کرد: با اتکال به الطاف خداوند منان و با همکاری و همیاری سازمان ها و مراجع ذی صلاح، طرح مذکور با بالاترین کیفیت در گیلان به اجرا درآمده و نتایج آن در برنامه ریزی های تغذیه ای استان مورد بهره برداری قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *