کد خبر: 3789
تاریخ انتشار: 7/آبان/1397 - ساعت : ۰۰:۲۲

ابلاغ منشور اقامه نماز دستگاههای اجرایی به شعب تامین اجتماعی گیلان

ابلاغ منشور اقامه نماز دستگاههای اجرایی به شعب تامین اجتماعی گیلان

شورای اقامه نماز اداره کل تامین اجتماعی گیلان ، منشور اقامه نماز و اخلاق نمازگزاران را به شعب تابعه ابلاغ نمود .

 

به گزارش خط قرمز ، منشور اخلاقی نمازگزاران در هفت بند و منشور اقامه نماز در ١٥ بند به تمامی واحدهای تابعه این اداره کل در سطح استان ابلاغ شد .

پخش اذان در سطح واحدها ، اقامه نمازجماعت باشکوه در وقت فضیلت ، حضور حداکثری مدیران و کارکنان در نمازهای جماعت ، تعطیلی و توقف جلسات و برنامه های همزمان با وقت نماز ، تشویق و تجلیل از فعالان و خادمان نماز و… از مهمترین موارد تاکید شده در منشور اقامه نماز ابلاغی میباشد .

همچنین حضور مستمر ومنظم در نمازهای جماعت ، همکاری و مشارکت در برگزاری هرچه باشکوهتر نمازهای جماعت ، ارتقاء سطح دانش و بینش فردی در مورد فلسفه ، آداب و آثار و برکات نماز ، کسب مهارتهای لازم برای دعوت به نماز ، تشویق و ترغیب دیگران به اقامه نماز جماعت در کنار تجلی آثار و برکات نماز در گفتار ، رفتار و روابط سازمانی و برخورداری از حسن شهرت بعنوان کارمند نمونه نمازی از مصادیق منشور اخلاق نمازگزاران میباشد .

شایان ذکر است درراستای پیشبرد فرهنگ نورانی ترویج و توسعه فرهنگ نماز ، سامانه پیامکی ستاد اقامه نماز استان گیلان با شماره ١٠٠٠٠٣٣٥٢٥٣٣١ آماده دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کارکنان دستگاههای اجرایی و مراجعان در خصوص فریضه نماز میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *