کد خبر: 64674
تاریخ انتشار: 7/اسفند/1402 - ساعت : ۱۰:۲۲
گروه : اقتصادی

آماده باش کامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان به دنبال برودت هوا و بارش باران و برف

آماده باش کامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان به دنبال برودت هوا و بارش باران و برف

شرکت شهرک های صنعتی گیلان از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان خواست تا نسبت به تمهید تدابیر لازم برای مقابله و پاسخ به بحران احتمالی ناشی از بارش برف و کاهش دما آماده باشند.

در همین رابطه مدیر عامل و رییس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی گیلان به دنبال هشدار کاهش ۸ تا ۱۲ درجه ای دمای هوا که از سوی هواشناسی گیلان اعلام شده است، گفت : به دنبال اعلام هواشناسی و برودت هوا و بارش برف در برخی از مناطق استان ، این شرکت آمادگی لازم برای مقابله با بحران احتمالی در شهرک ها و نواحی استان را دارد و در همین راستا تمامی پرسنل خدماتی در حالت آماده باش قرار دارند.

مهدی محبوبی در ادامه استان گیلان را دارای ۳۳ شهرک و ناحیه صنعتی با بالغ بر ۷۱۲ واحد صنعتی فعال معرفی و اظهار داشت: بیش از ۹۲ درصد این واحدها صنایع کوچک و متوسط هستند که این صنایع بیش از ۴۵ درصد اشتغال صنعت کشور را در خود جای می دهند.
به گفته رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان با اشاره به اشتغال بیش از ۱۷ هزار نفر در شهرک های و نواحی صنعتی گیلان، افزود: حدود ۱۶ درصد کارخانجات فعال در شهرک ها و نواحی صنعتی گیلان صادرات محور هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *