کد خبر: 6719
تاریخ انتشار: 17/آذر/1397 - ساعت : ۱۹:۲۹

آغاز عمليات اجرايي ساخت دومین مدرسه بانک ملّي ايران در استان گیلان

آغاز عمليات اجرايي ساخت دومین مدرسه بانک ملّي ايران در استان گیلان

عمليات اجرايي ساخت دومین مدرسه شهداي بانک ملّي ايران در استان گیلان در روستای لاتک رحیم آباد آغاز شد.

به گزارش خط قرمز   آئین آغاز عملیات اجرای پروژه سه کلاسه روستای لاتک بخش رحیم آباد با حضور مدیر امور شعب بانک ملی گیلان، رئیس و مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه سازاستان ،معاون مشارکتهای مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان، رییس اداره مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی استان و همچنین جمعی از خانواده های معزز شهدا و اهالی روستا و برخی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی در روستای لاتک برگزار شد.

در این مراسم میر مسعودی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان گیلان ضمن تشکر از مشارکت ارزشمند بانک ملی ایران در امور عام المنفعه و خیرخواهانه افزود: بخشندگی یک فضیلت است و بانک ملی با این اقدام ماندگارخدمات ارزشمندی را به یادگار می گذارد.

وی با بیان اهمیت علم و دانش و با اشاره به اینکه 54 پروژه در سال جاری به همت خیرین در استان گیلان در دست احداث داریم تصریح نمود: اقدامات ارزشمند بانک ملی در راستای توسعه فضاهای آموزشی بسیار ستودنی و قابل وصف می باشد.

میر مسعودی با تشریح فعالیت های خیرین محترم مدرسه ساز در استان گیلان اذعان داشت:خیرین محترم 259 پروژه آموزشی را در استان گیلان احداث نموده و تقدیم مردم نجیب استان نموده اند.

به گزارش خط قرمز در ادامه آقاجانی رییس اداره مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر افزود:از همه ظرفیت ها در راستای توسعه فضاهای آموزشی و مشارکت در امر آموزش باید استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه کمک به امر تعلیم و تربیت ارزشمند است تصریح نمود:بانک ملی تعامل خوبی با آموزش و پرورش دارد.

در ادامه امیری ریاست اداره امور شعب بانک ملی استان نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر گفت: ما مدرسه احداثی را تقدیم شهدای گرانقدر می نماییم.

وی با تاکید بر حضور پررنگ و تاثيرگذار در طرح هاي عام المنفعه عنوان و ابراز کرد: مفتخريم در مسئوليت هاي اجتماعي، آنچه که در توان داریم، محقق می کنیم.

امیری با بیان اینکه ما برخواسته از مردیم و باید جوابگوی مردم باشیم تصریح نمود:بانک ملی از دیر باز با آموزش و پرورش تعامل دارد.

به گزارش خط قرمز – گفتنی است این مدرسه سه کلاسه دومین مدرسه ای است در سطح استان گیلان که با مشارکت بانک ملی استان در روستای لاتک رحیم آباد در متراژی بالغ بر 178متر مربع با مشارکت دو میلیارد ریالی این بانک دولتی احداث می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *