کد خبر: 3963
تاریخ انتشار: 9/آبان/1397 - ساعت : ۱۳:۳۴

آزمون حضوری دوره آموزش مکاتبه ای دهیاران سراسر استان گیلان برگزار شد

آزمون حضوری دوره آموزش مکاتبه ای دهیاران سراسر استان گیلان برگزار شد

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان از برگزاری آزمون حضوری دوره آموزش مکاتبه ای دهیاران سراسر استان در رشت خبر داد.

به گزارش خط قرمز ، سید مازیار سیدنژاد با بیان اینکه هر ساله دوره‌های آموزشی مختلفی برای دهیاران برگزار می‌شود، اظهار کرد: در آزمون حضوری دهیاران سراسر استان قریب به هزار و 700 دهیار در این آزمون شرکت داشتند.

وی تصریح کرد: محتوای آموزشی این آزمون از سال گذشته در اختیار دهیاران قرار گرفته و با توجه به تغییر و تحولاتی که از سال گذشته در حوزه دهیاری‌ها داشتیم زمان برگزاری این آزمون برای نیمه دوم سال 97 برنامه‌ریزی و جزوات از طریق رابطین فرمانداری‌ها در اختیار دهیاران قرار گرفت.

سیدنژاد با بیان اینکه مباحث آموزشی این آزمون برای دهیاران می‌تواند در امور اجرایی روستا موثر باشد یادآور شد: امیدواریم مردم روستا از نتایج این آموزش و توانمندسازی‌ها که برای دهیاران به عنوان مدیران اجرایی روستاها صورت می‌گیرد بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به همکاری سازمان جهاد دانشگاهی گیلان در برگزاری این آزمون افزود: سازمان جهاد دانشگاهی گیلان بدلیل برخورداری از زیرساخت‌‌ها، منابع فیزیکی و انسانی مناسب و مجرب توانست آزمون مذکور را با موفقیت اجرا کند.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان با بیان اینکه از نفرات برگزیده در این آزمون تقدیر می شود، گفت: محتوای این دوره می‌تواند در برنامه‌ریزی و سیاست‌های دهیاران در امور جاری روستاها موثر باشد. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *