کد خبر: 10627
تاریخ انتشار: 8/بهمن/1397 - ساعت : ۱۴:۲۲

آتش سوزی دو واحد منزل مسکونی در رشت مهار شد

آتش سوزی دو واحد منزل مسکونی در رشت مهار شد

آتش سوزی دو منزل مسکونی صبح امروز (دوشنبه) در خیابان تختی و نیز پیرکلاچای رشت با تلاش آتش نشانان مهار شد.

به گزارش خط قرمز ، معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت روز دوشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: حادثه آتش سوزی یک منزل مسکونی صبح امروز به مرکز ستاد فرماندهی 125 آتش نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله 13 دستگاه خودروی اطفایی و آبرسان به همراه 28 آتش نشان و افسر ارشد به محل حادثه در خیابان تختی اعزام شدند.
شهرام مومنی با بیان این که آتش نشانان اعزامی برای مهار این آتش سوزی با ایمن سازی و قطع سیستم گاز و برق، نسبت به مهار آتش و پیشگیری از گسترش آن اقدام کردند، اظهار داشت: علت حادثه قرار دادن بخاری و اجاق گاز تک شعله روشن و ترک محل گزارش شده است.
معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت بیان داشت: یکپارچگی سقف ها موجب آسیب دیدگی قسمتی از سقف همجوار را نیز فراهم کرد که با تلاش آتش نشانان از گسترش و پیشروی آن جلوگیری شد.
وی درباره وقوع حادثه آتش سوزی دیگری در صبح امروز در پیرکلاچای رشت اظهار داشت: با دریافت این آتش سوزی، 15 آتش نشان با هفت خودروی اطفایی به محل حادثه اعزام شدند که آتش نشانان نسبت به مهار و اطفای آتش اقدام کردند و از سرایت آتش به خانه های همجوار پیشگیری شد.
وی با بیان این که علت حادثه و میزان خسارات وارده در این آتش سوزی در دست بررسی است، خاطر نشان کرد: در دو مورد آتش سوزی یاد شده به کسی آسیبی نرسید.
آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت دارای 14 ایستگاه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *